Warszawa
Kutno

Grawerowanie mechaniczne

Jedną z najpopularniejszych dzisiaj metod żłobienia w wielu różnych materiałach jest grawerowanie mechaniczne. Pozwala ono na wykonanie dowolnego napisu lub grafiki o różnej głębokości żłobienia.

Dzięki profesjonalnej maszynie frezującej ze sterowaniem CNC, a także zaawansowanemu technologicznie oprogramowaniu wykonujemy skomplikowane grawerowanie na szkle, metalach czy laminatach.

Wieloletnie doświadczenie w tej branży sprawiło, że możemy zapewnić krótkie terminy oczekiwanie, przystępne ceny oraz profesjonalną pomoc naszych ekspertów w przygotowywaniu projektów.

W zależności od potrzeb i oczekiwań klientów wykonujemy najwyższej jakości tabliczki znamionowe, pamiątkowe, elementy pucharów czy statuetek, jak również niezwykle eleganckie i atrakcyjne napisy oraz grafiki na szklanych figurkach.

Grawerowanie laserowe

Grawerowanie laserowe

Jeśli zależy Ci na najwyższej jakości tworzonych napisów lub grafik przy szybkim czasie realizacji, najlepszym rozwiązaniem będzie dla Ciebie grawerowanie laserowe. Laser CO2, który wykorzystujemy, w połączeniu ze specjalnym oprogramowaniem sprawia, że możemy realizować poszczególne zamówienia w krótkim czasie zarówno w przypadku zamówień jednorazowych, jak i regularnych.

Proponowana przez naszą firmę z Warszawy usługa grawerowania laserem wyróżnia się niezwykłą precyzją wykonania, a także ostrymi i gładkimi krawędziami. Wykonujemy napisy i grafiki na wielu materiałach, takich jak na przykład szkło, plexi, skóra, drewno, sklejka i wiele innych.

Nasze maszyny wycinają laserem także plexi, laminaty grawerskie, sklejkę czy papier (kartki świąteczne, karnety).

Nasze przykładowe prace