Warszawa
Kutno

Grawerowanie laserowe - Warszawa

Jeśli zależy Ci na najwyższej jakości tworzonych napisów lub grafik przy szybkim czasie realizacji, najlepszym rozwiązaniem będzie dla Ciebie grawerowanie laserowe. Laser CO2, który wykorzystujemy, w połączeniu ze specjalnym oprogramowaniem sprawia, że możemy realizować poszczególne zamówienia w krótkim czasie zarówno w przypadku zamówień jednorazowych, jak i regularnych.

Proponowana przez naszą firmę z Warszawy usługa grawerowania laserem wyróżnia się niezwykłą precyzją wykonania, a także ostrymi i gładkimi krawędziami. Wykonujemy napisy i grafiki na wielu materiałach, takich jak na przykład szkło, plexi, skóra, drewno, sklejka i wiele innych.

Nasze maszyny wycinają laserem także plexi, laminaty grawerskie, sklejkę czy papier (kartki świąteczne, karnety).

Grawerowanie laserowe

Grawerowanie mechaniczne

Jedną z najpopularniejszych dzisiaj metod żłobienia w wielu różnych materiałach jest grawerowanie mechaniczne. Pozwala ono na wykonanie dowolnego napisu lub grafiki o różnej głębokości żłobienia.

Dzięki profesjonalnej maszynie frezującej ze sterowaniem CNC, a także zaawansowanemu technologicznie oprogramowaniu wykonujemy skomplikowane grawerowanie na szkle, metalach czy laminatach.

Wieloletnie doświadczenie w tej branży sprawiło, że możemy zapewnić krótkie terminy oczekiwanie, przystępne ceny oraz profesjonalną pomoc naszych ekspertów w przygotowywaniu projektów.

W zależności od potrzeb i oczekiwań klientów wykonujemy najwyższej jakości tabliczki znamionowe, pamiątkowe, elementy pucharów czy statuetek, jak również niezwykle eleganckie i atrakcyjne napisy oraz grafiki na szklanych figurkach.

Nasze przykładowe prace