Warszawa
Kutno

Dorabianie kluczy

Przedsiębiorstwo Polkey z Warszawy oferuje dorabianie kluczy do drzwi mieszkaniowych wszystkich producentów zamków drzwiowych. Nasz zakres usług jest bardzo szeroki i obejmuje między innymi zamki Gerda, Wilka, Eurolock, Abus, MCM, GEGE i wielu innych producentów. Dorabianie kluczy to w naszej firmie usługa wykonywana błyskawicznie oraz z zachowaniem doskonałej precyzji i profesjonalizmu dzięki nowoczesnym maszynom, w tym komputerowym.
Posiadamy również bardzo duży wybór kluczy tzw, surówek dzięki czemu możemy dobrać odpowiedni wzór do klucza klienta.
Współpraca z wiodącymi firmami (WILKA, GEGE, MCM, ABUS, ASSA, EVVA, CISA) pozwala nam na wykonywanie kluczy na oryginalnych surowcach oraz zgodnie z wymaganiami producentów.
Sprawia to, iż świadczymy usługi rzetelnie i zgodnie z oczekiwaniami naszych Klientów.

Specjalizujemy się nie tylko w dorabianiu kluczy do drzwi mieszkaniowych, ale także motocykli oraz samochodów. Gwałtowny rozwój technologii w ostatnim czasie spowodował stopniowe zastępowanie rozwiązań tradycyjnych przez coraz nowsze systemy wykorzystujące zabezpieczenia elektroniczne (immobilisery). Przedsiębiorstwo Polkey z Warszawy oferuje dorabianie kluczy motocyklowych bądź samochodowych również z immobiliserem. Znajomość nowoczesnych rozwiązań pozwala nam świadczyć usługę rzetelnie oraz zachować bardzo atrakcyjne ceny (zależne od typu zabezpieczeń oraz modelu Państwa pojazdu). W trakcie swojej pracy niejednokrotnie spotkaliśmy się z sytuacją, iż zgubiony klucz był jedyną dostępną kopią. Dlatego też wyspecjalizowaliśmy się w dorabianiu kluczy na podstawie zamków bądź kodów. Niejednokrotnie ratowaliśmy naszych Klientów przed kosztowną i kłopotliwą wymianą zamków. Jeśli więc poszukują Państwo profesjonalnej, sprawdzonej firmy świadczącej usługę dorabiania kluczy samochodowych, motocyklowych oraz do drzwi mieszkaniowych, zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Warszawa, firma Polkey.Posiadamy duży wybór kluczy do zamknięć chińskich producentów.Posiadamy klucze do pojazdów:

  • osobowych
  • ciężarowych
  • motocykli
  • samolotów
  • klucze z transponderem (immobilizerem)

Nasi Partnerzy